Підвищення кваліфікації адвокатів

Порядок підвищення кваліфікації

Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» (ст. 21), Правил адвокатської етики (ст. 11) та Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України затвердженого рішенням РАУ № 85 від 16.02.2013 р. зі змінами і доповненнями від 27.09.2013 р. (п. 2) – підвищення свого професійного рівня є важливим професійним обов’язком адвокатів.

За результатами участі адвоката у заходах підвищення кваліфікації видається відповідний сертифікат встановленої форми та нараховуються залікові бали, які є основою для оцінювання підвищення кваліфікації адвокатів.

Оцінюваний період дорівнює трьом рокам. Протягом цього періоду адвокат має отримати не менше 30 залікових балів, в тому числі не менше 6 балів за навчання з питань етики та стандартів професійної діяльності. Кожного року протягом періоду оцінювання адвокат зобов’язаний отримати не менше 10 балів. Надлишок залікових балів, отриманих протягом періоду оцінювання, може бути перенесений на наступний період у кількості, що не перевищує 10 балів.

Адвокат зобов’язаний самостійно вести облік залікових балів, зберігати сертифікати про участь в заходах з підвищення кваліфікації та не пізніше 31 січня кожного року надати радів адвокатів регіону картку обліку залікових балів (форма – в Порядку) та копії документів, що підтверджують його участь у заходах. Адвокату, який виконав ці вимоги, видається свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Для отримання свідоцтва про підвищення кваліфікації адвокату необхідно надати заповнені картки обліку залікових балів із копіями сертифікатів або інших документів, що підтверджують підвищення кваліфікації, до Ради адвокатів Полтавської області. Картки обліку можна подати поштою (звичайною або електронною) або особисто.

Інформацію щодо питань підвищення кваліфікації можна задати за тел. 506-531, 095-510-52-17, 096-266-81-91. Контактна особа – Анна.

 Файли: 
Картка обліку залікових балів
Порядок підвищення кваліфікації

11 лютого 2017 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проведено заходи із підвищення кваліфікації адвокатів та стажистів адвокатів Кременчуцького регіону.

11 березня 2017 року у ТРК «Лтава» проведено заходи із підвищення кваліфікації адвокатів та стажистів адвокатів Полтавської області.
Семінар присвячено питанням конституційних прав і свобод та механізмів їх захисту, адвокатської практики у сфері захисту інформаційних прав і свобод та участі адвоката у захисті прав при здійсненні негласних слідчих дій.

У рамках Програми підвищення кваліфікації адвокатів 08 квітня 2017 року члени Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності провели для адвокатів Полтавщини лекцію «Діяльність адвоката та захист професійних прав», присвячену питанням кримінально-правових ризиків для адвокатів, захисту їх професійних прав, порядку обшуку офісу чи іншого володін

У межах Програми заходів з підвищення кваліфікації адвокатів, 12 листопада 2016 року у місті Полтава проведено семінар за участю більше 560 адвокатів та стажистів Полтавської, Сумської та інших областей України.
Протягом п`яти годин адвокати мали можливість спілкуватися зі знаними та досвідченими юристами.

Інформаційна розсилка

Будьте в курсі останніх подій на нашому сайті. Підписуйтесь на розсилку!