Оголошено про проведення конкурсу...

Новини 17:11 Чт  23.11.2017 854 Переглядів

Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення 18 листопада 2017 року – 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання правової допомоги.

Конкурс проводиться у 5 етапів.

  1. 18 листопада 2017 року – 17 грудня 2017 року.

Адвокатам необхідно зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua, де здійснити наступні операції:

  • заповнити онлайн-анкету та біографічну довідку;
  • зазначити дійсну адресу електронної пошти для отримання інформації про конкурс та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією;
  • завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

На підтвердження реєстрації адвокат отримає повідомлення про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною ним  адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

  1. 19 – 25 грудня 2017 року.

Адвокати повинні пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

  1. 27 – 29 грудня 2017 року.

Конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

  1. 9 – 12 січня 2018 року.

Адвокати проходять індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги. Кожному з адвокатів призначаються конкретні дата, час і місце проведення, що будуть повідомлені додатково. Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

  1. 12 січня 2018 року – 01 лютого 2018 року – оцінка результатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Контактна особа: Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044)-364-17-59,  halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.

(понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45).

 Файли: 
Наказ Про проведення конкурсу
Наказ Про затвердження Порядку оцінювання
Постанова КМУ Про затвердження Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами
Постанова КМУ Про проведення конкурсу
Умови конкурсу
Інформаційна розсилка

Будьте в курсі останніх подій на нашому сайті. Підписуйтесь на розсилку!