Підвищення кваліфікації адвокатів

Порядок підвищення кваліфікації

Рішенням Ради адвокатів України від 14 лютого 2019 року № 20 затверджено нову редакцію Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України.

Підвищувати кваліфікацію зобов`язані адвокати і помічники адвокатів, які здійснюють свою діяльність у відповідності до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Операторами процесу підвищення кваліфікації адвокатів в Україні  визначено органи адвокатського самоврядування, включаючи Національну асоціацію адвокатів України та Вищу школу адвокатури.

Адвокатам, які виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації, Вищою школою адвокатури видається електронний сертифікат про підвищення кваліфікації (направляється на електронну адресу адвоката) з відповідним внесенням такої інформації до ЄРАУ.

Інформацію щодо питань підвищення кваліфікації можна задати за тел. 506-531, 095-510-52-17, 096-266-81-91. Контактна особа – Анна.

 Файли: 
Порядок підвищення кваліфікації

У рамках Програми підвищення кваліфікації адвокатів 08 квітня 2017 року члени Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності провели для адвокатів Полтавщини лекцію «Діяльність адвоката та захист професійних прав», присвячену питанням кримінально-правових ризиків для адвокатів, захисту їх професійних прав, порядку обшуку офісу чи іншого володін

11 березня 2017 року у ТРК «Лтава» проведено заходи із підвищення кваліфікації адвокатів та стажистів адвокатів Полтавської області.
Семінар присвячено питанням конституційних прав і свобод та механізмів їх захисту, адвокатської практики у сфері захисту інформаційних прав і свобод та участі адвоката у захисті прав при здійсненні негласних слідчих дій.

11 лютого 2017 року у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського проведено заходи із підвищення кваліфікації адвокатів та стажистів адвокатів Кременчуцького регіону.

У межах Програми заходів з підвищення кваліфікації адвокатів, 12 листопада 2016 року у місті Полтава проведено семінар за участю більше 560 адвокатів та стажистів Полтавської, Сумської та інших областей України.
Протягом п`яти годин адвокати мали можливість спілкуватися зі знаними та досвідченими юристами.

Інформаційна розсилка

Будьте в курсі останніх подій на нашому сайті. Підписуйтесь на розсилку!