ДО АДВОКАТІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини 18:03 Чт  03.03.2022 449 Переглядів

В умовах воєнного стану викликаного військовою агресією РФ проти народу України адвокатське самоврядування Полтавської області продовжує працювати у штатному режимі.

З будь-яких життєво необхідних питань і проблем  кожен  може звернутися до Ради адвокатів регіону  усіма доступними засобами зв’язку.

За ситуації,  яка склалася, персональні дані адвокатів  у Єдиному реєстрі адвокатів України та на офіційному сайті «Адвокатура Полтавщини»  тимчасово  закриті  для  публічного доступу.

На виконання спільного рішення Ради адвокатів та КДКА Полтавської області від 28.02.2022 року, на благодійні цілі, за рахунок накопичень попередніх років витрачено 2 000 000 грн., які направлено на допомогу Збройним Силам України, Полтавській обласній клінічній лікарні ім. М.В. Скліфасовського та потреби Всеукраїнської благодійної організації «Благодійний Фонд допомоги адвокатам» НААУ.

Кошти Благодійного Фонду, зокрема, можуть використовуватися на потреби адвокатів, які постраждали від військової агресії або залучені до оборони України від агресора.

Адвокатура Полтавщини готова надати допомогу нашим колегам з сусідніх регіонів, що постраждали від військової агресії РФ.

 

Бережіть себе.

Не панікуйте.                                                                        

  Володимир СКУКІС.

Інформаційна розсилка

Будьте в курсі останніх подій на нашому сайті. Підписуйтесь на розсилку!