Недотримання основних принципів адвокатської етики – підстава для притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності.

Новини 10:05 Чт  21.05.2020 1576 Переглядів

 

Рішенням Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області адвоката притягнуто до дисциплінарної відповідальності за вчинення грубого проступку передбаченого ч. 2 ст. 34 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатської діяльністю на строк шість місяців.

За результатами розгляду скарги про дисциплінарний проступок встановлено недотримання адвокатом основних принципів адвокатської етики:

  • законності (ст. 7 ПАЕ);
  • пріоритетності інтересів клієнта (ст. 8 ПАЕ);
  • компетентності та добросовісності (ст. 11 ПАЕ);
  • чесності та добропорядної репутації (ст. 12-1 ПАЕ).

При виконанні  доручення  клієнта адвокат зобов’язаний інформувати його щодо: ведення справи (ст. 18 ПАЕ) та її результатів (ст. 26 ПАЕ), а також дотримуватися принципу добросовісності (ст. 27 ПАЕ).

З рішенням КДКА Полтавської області можна ознайомитися за посиланням http://www.advokatura.poltava.ua/qd-commission/dystsyplinarna-praktyka/nedotrymannya-osnovnyh-pryncypiv-advokatskoyi-etyky-pidstava

Інформаційна розсилка

Будьте в курсі останніх подій на нашому сайті. Підписуйтесь на розсилку!