Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області…

Новини 14:07 Ср  27.07.2022 400 Переглядів

За результатами шестимісячного стажування з 01 грудня 2021 року по 01 червня 2022 року, відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Рада адвокатів Полтавської області надала право доступу до професії адвоката 67 правникам.

Четверо осіб з поважних причин не змогли прибути на засідання ради адвокатів регіону, скласти присягу адвоката та отримати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

З урахуванням ситуації, що склалася у зв’язку з військовою агресією РФ, право на подачу звіту, заяв про оцінку результатів стажування  та отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю зберігається за стажистами протягом шести місяців з дня скасування воєнного стану на території України.

Презентація: 
Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області… Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області… Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області… Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області… Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області… Відбулося засідання Ради адвокатів Полтавської області…
Інформаційна розсилка

Будьте в курсі останніх подій на нашому сайті. Підписуйтесь на розсилку!